مقالات

دلیل استفاده بایننس اسمارت چین در اکثر پروژه های رمز ارزی چیست؟

دلیل استفاده بایننس اسمارت چین در اکثر پروژه های رمز ارزی چیست؟

در این مطلب از تترفا به بررسی دلیل استفاده بایننس اسمارت چین در پروزه ها می پردازیم. تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.‌‌‌‌‌‌‌

بایننس اسمارت چین سریع ترین بلاک چین در حال رشد!

اگر چه که بلاک چین اتریوم بین کاربران محبوب است اما به اعتقاد بسیاری از توسعه دهندگان شبکه بلاک چین اتریوم در حال منسوخ شدن است.

دلیل این موضوع را سرعت معاملات پایین اتریوم و هزینه های بالای گس می دانند.

در حال حاضر تعداد زیادی از پروژه ها پایگاه های خود را به شبکه های جایگزین بلاک چین اتریوم منتقل می کنند.

در واقع کند بودن سرعت معاملات و هزینه بالای گس در اتریوم به خاطر ازدحام شبکه بود.

این شبکه که از الگوریتم اثبات کار بهره می برد، قادر به مدیریت تعداد معاملات فعلی نیست.

بررسی دلیل استفاده بایننس اسمارت چین در پروژه ها
بررسی دلیل استفاده بایننس اسمارت چین در پروژه ها

در نتیجه این عدم توانایی، معاملات در حالت تعلیق باقی می مانند و سرعت معاملات کاهش پیدا می کند، در حالی که هزینه گس افزایش می یابد.

خوشبختانه، اکوسیستم رمزنگاری پناهگاهی امن و پشتیبانی برای پیشرفت و نوآوری است.

بایننس که به عنوان یک مبادله رمزنگاری شروع به کار کرد، بلاک چین خاص خود، Binance Smart Chain را توسعه داد که به سرعت تبدیل به شبکه بلاک چین برتری برای توسعه دهندگان شد.

Binance Smart Chain (BSC) در سپتامبر سال 2020 راه اندازی شد و تاکنون میزبان چندین پروژه بوده است.

خصوصیات بایننس اسمارت چین :

بایننس اسمارت چین به سرعت در حال رشد است و به گفته توسعه دهندگانش به زودی به بزرگترین شبکه بلاک چین تبدیل می شود.

بایننس اسمارت چین به صورت موازی با بلاک چین بایننس ایجاد شد تا بدون آسیب رساندن به سرعت شبکه اصلی، به عملکرد قراردادهای هوشمند کمک کنند.

در واقع بایننس اسمارت چین یک بلاک چین موازی با بایننس چین است.

صرافی غیرمتمرکز بایننس با نام Binance DEX که به عنوان پراستفاده ترین اپلیکیشن غیرمتمرکز(DApp) شناخته می شود روی همین بلاک چین کار می کند.

علت توسعه بایننس اسمارت چین حل هزینه های افزایش گس اتریوم (سوخت شبکه اتریوم) است که در آن معاملات سریعتر، مقیاس پذیر و ارزان تر را ارائه می شود.

تا قبل از بایننس اسمارت چین، چند بلاک چین جایگزین سعی کرده بودند به “قاتلان اتریوم” تبدیل شوند اما نتوانستند در این زمینه خوب عمل کنند.

اما بایننس اسمارت چین، میزبان پروژه های متعدد بلاک چین، Defi و رمزنگاری است.

به عنوان مثال:

یکی از این پروژه ها Sphynx در حال توسعه است که هدف آن ارائه راه حل همه جانبه برای تجارت، سهام، کشاورزی و هولدینگ است.

Sphynx از زنجیره هوشمند بایننس برای فعال سازی معاملات سریع، ارزان و مطمئن و ارائه قابلیت همکاری بین زنجیره ای در اکوسیستم استفاده می کند.

آنچه که باعث تفاوت زنجیره هوشمند Binance از دیگر قاتلان اتریوم می شود، الگوریتم اجماع اثبات قدرت مجاز (PoSA) است که تعادل ایده آل بین تمرکززدایی و عملکرد بالا ایجاد می کند.

پتانسیل این الگوریتم را می توان با این واقعیت نشان داد که BSC در مقایسه با 11000 گره اتریوم فقط 21 اعتبارسنج دارد.

بایننس اسمارت چین به سبب معماری زنجیره ای دوگانه ای که ارائه می دهد.

همچنین بخوانید : بایننس اسمارت چین(Binance Smart Chain) و رپد کوین

این مزیت را برای کاربران خود ایجاد می کند تا برنامه های غیرمتمرکز خود را بر روی یک بلاک چین واحد بسازند، در حالی که از خدمات تجارت سریع دیگر بلاک چین استفاده می کنند.

در این مطلب به دنبال بیان 11 دلیل که چرا پروژه ها به سمت بایننس اسمارت چین می روند هستیم تا ببینیم چرا پروژه ها به سمت این شبکه از بلاک چین بایننس چین مهاجرت می کنند؟

دلایل استفاده از بایننس اسمارت چین در پروژه ها

برخی از دلائلی که پروژه ها ابرای استفاده از بایننس اسمارت چین ارائه می کنند عبارتند از:

1. ما می خواهیم اول باشیم

Mithril یک پروژه بلاک چین است که بر استخراج اجتماعی تمرکز می کند و به تولیدکنندگان محتوا پاداش می دهد.

تیم Mithril در مورد مهاجرت و تغییر جهت خود به سمت بایننس اسمارت چین گفته است که می خواهد صاحبان توکن های خود “اولین کسانی باشند که سرعت، امنیت و کاربرپسندی را در بستر جدید صرافی غیرمتمرکز بایننس (یا Binance DEX) تجربه می کنند.

در حالی که کنترل کامل بر منابع مالی خود را حفظ می کنند.”

2. ارائه نماد توسط بایننس چین و لانچپد

هارمونی، که اخیراً فروش توکن خود را در Binance Launchpad به پایان رسانده است، استفاده از بایننس چین را برای ایجاد توکن های خود انتخاب کرد.

این پروژه، به عنوان یک بلاک چین سریع و امن با نوآوری های کلیدی در زمینه تقسیم بندی دولتی و شبکه های همتا به همتا، گفت که همکاری با بایننس چین به آن ها کمک می کند.

تا کاربران بیشتری را در سراسر جهان برای مأموریت خود در جهت افزایش اعتماد جذب کنند.

3. ساخت استیبل کوین سریع

استیبلی StableUSD را منتشر می کند، یک استیبل کوین 1 به 1 با ذخیره دلار آمریکا که توسط یک شرکت معتبر نوادایی تحت مدیریت در Binance Chain مدیریت می شود.

استیبلی در این باره می گوید: “این امر (استفاده از بایننس اسمارت چین) باعث می شود USDS.B به یکی از سریع ترین استیبل کوین های باثبات اصلی در بازار تبدیل شود که دارای زمان تأیید یک ثانیه در بلوک و قابلیت پردازش چندین هزار تراکنش در ثانیه است.”

4. جایگزین فناوری های جدید

پروژه بلاک چین هوانوردی Aeron متعهد شد پس از در نظر گرفتن جایگزینی برای فناوری مورد استفاده، برای اکوسیستم خود به بایننس چین مهاجرت کند.

“با مهاجرت به Binance Chain، دارندگان توکن ARN سرعت، امنیت، کارایی معاملات و سایر مزایای بستر جدید بلاک چین را تجربه خواهند کرد.”

5. امتحان بلاک چین ها

انتخاب بایننس اسمارت چین لزوماً انحصاری نیست. به عنوان مثال، Red Pulse، یک پلتفرم اطلاعات بازار برای داده های مربوط به محیط تجاری چین، رمز Red Pulse Phoenix خود را به بایننس منتقل کرده است.

این توکن (PHB) در زنجیره بایننس با یک توکن مشابه در بلاک چین دیگر همزیستی خواهد داشت.

توکن های زنده در یک بلاک چین دارای بلاک چین فریز شده‌‌‌‌‌ در بلاک چین دیگر هستند.

6. آزمایش راه حل ها بر روی بلاک چین جدید

Blockmason از بایننس چین برای ایجاد BCPT، یک ابزار کاربردی برای ثبت داده‌‌‌‌‌ ها در بلاک چین های برنامه ای از طریق پروتکل اعتباری خود استفاده می کند.

Blockmason درمورد انتقال خود به بایننس چین گفت: “راه اندازی BCPT در بایننس چین به ما امکان می دهد تا مکان جدیدی را در بلاک چین بررسی کنیم.

و پتانسیل و مناسب بودن ضبط تراکنش پروتکل اعتباری متقابل بلاک چین و همچنین مقیاس پذیری ظرفیت معاملات را ارزیابی کنیم.”

7. سیستم پرداخت عادلانه تر برای توسعه دهندگان محتوا و کاربران

استارتاپ گیفتو، یک پروژه بلاک چین برای پخش زنده و بازی های رمزنگاری شده‌‌‌‌‌ که در سال 2017 در بایننس لانچپد راه اندازی شد، با انتخاب خود برای حرکت و رفتن به بایننس چین، به حمایت از جامعه بایننس ادامه داده است.

این استارتاپ بایننس چین را به عنوان ستون فقرات چشم انداز خود در زمینه پاداش دهی عادلانه تر به تولیدکنندگان محتوا و توسعه دهندگان می بیند.

تیم Gifto گفت: “ما بایننس چین را انتخاب کردیم زیرا معتقدیم این شبکه پایه و اساس یک اکوسیستم برنامه جدید برای مبادله دارایی های دیجیتالی در بین کاربران اصلی خواهد بود.”

8. بکارگیری مکانیسم جدید برای مبادله توکن ها

Ankr به عنوان اولین پروژه بلاک چین برای اجرای مکانیزم توکن سه گانه به خود می بالد و این امر با مهاجرت برخی از توکن های آن به بایننس چین امکان پذیر شد.

به گفته‌‌‌‌‌ تیم Ankr، “هدف این مدل تفکیک سودمندی ارز از سفته بازی و ارائه نقدینگی درازمدت برای همه کاربران ما با سازگاری با همه مبادلات اصلی، از جمله صرافی غیرمتمرکز بایننس است.”

9. علاقه به نحوه عملکرد بایننس چین

پروتکل Raven در واقع در ابتدا در مورد بایننس چین، زمانی که این بلاک چین پیش نمایش شد، تردید داشت اما این پروژه از آنچه در بایننس چین مشاهده‌‌‌‌‌ کردند خوشش آمد و دو دلیل برای مهاجرت آن ارائه کردند.

اول اینکه آنها از نحوه کار همه چیز در Binance Chain خوششان آمد، از صدور توکن ساده‌‌‌‌‌ تا مستندات عالی و ابزارهای مفید.

“بایننس راهی را برای هر پروژه ایجاد کرده است که با حداقل تلاش یک توکن را راه اندازی کند”.

از سوی دیگر این پروژه دلیل دوم برای مهاجرت به بایننس را اینگونه عنوان کرد: ما شانس های صرافی غیرمتمرکز بایننس را دوست داریم.

دلیل دیگر پروتکل Ravenدر واقع رای اعتماد به Binance DEX است، صرافی غیرمتمرکزی که در بایننس چین توسعه یافته‌‌‌‌‌ است.

“ما معتقدیم که Binance DEX بیشترین شانس را دارد که برای هرکسی که به دنبال تجارت است تبدیل به پیش فرض اصلی مبادله شود.

10. حفظ حریم خصوصی از اکوسیستم رمزنگاری شده‌‌‌‌‌ توسط بایننس اسمارت چین

COVA یک پروژه بلاک چین است که حریم خصوصی را از طریق بلاک چین حفظ می کند.

این پروژه در ادامه عنوان کرد، “به جای سرورهای متمرکز که ادعا می شود داده‌‌‌‌‌ ها با خیال راحت محاسبه و ذخیره می شوند، این شبکه روند سیاست گذاری را دموکراتیزه می کند.

و ترجیح و اولویت کاربران را به عنوان مهمترین قاعده برای ارائه دهندگان خدمات اینترنتی هنگام پردازش داده‌‌‌‌‌ ها تبدیل می کند.”

11. عملکرد عالی بایننس اسمارت چین در امور مالی غیرمتمرکز

Cred، بستری برای وام است که بخشی از توکن های خود را به بایننس اسمارت چین منتقل کرد و به سکوی رسمی وام و استقراض برای اکوسیستم مالی غیرمتمرکز تبدیل خواهد شد.

این به این معنی بود که Cred مدتی است که با بایننس کار می کند و این دو متعهد شده‌‌‌‌‌ اند که با یکدیگر در جهت استفاده و پشتیبانی از خدمات Cred در اکوسیستم بایننس همکاری کنند.

جمع بندی

بایننس اسمارت چین بزرگترین شبکه بلاک چین بایننس و موازی با بایننس چین در سال 2020 عرضه شد.

صرافی غیرمتمرکز بایننس چین نیز پراستفاده ترین اپلیکیشن غیرمتمرکز است. در این مطلب 11 دلیل که چرا پروژه ها به سمت بایننس اسمارت چین می روند را بیان کردیم.

بسیاری از پروژه هایی به سمت استفاده از بایننس اسمارت چین تغییر جهت داده‌‌‌‌‌ اند سرعت، امنیت و کاربرپسندی، کنترل کامل بر منابع مالی، سیستم پرداخت عادلانه تر، نحوه عملکرد بایننس چین، امکان دموکراتیزه‌‌‌‌‌ کردن روند سیسات گذاری در شبکه و یک بلاک چین عالی برای انجام امور مالی غیرمتمرکز را به عنوان دلائل استفاده خود از بایننس اسمارت چین عنوان کردند.

گردآوری : وبلاگ تترفا

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا